Проект “ZOO ZOOM” в Національному Музеї Українського Народного Декоративного Мистецтва

 

 

 

 10 жовтня 2019 року о 17 год. Національний музей українського народного декоративного мистецтва спільно з «ЦеГлинаАрт» відбулося відкриття виставки ZOO ZOOM (зооморфна пластика в сучасній кераміці)  

 У виставці ZOO ZOOM беруть участь понад 60 художників-керамістів, які спеціально до проекту створили тематичні фігурні посудини та скульптури у вигляді різноманітних тварин, декоративні пласти та композиції, інсталяції та ігрові набори з елементами зооморфної пластики.

Географія поданих на проект творів досить широка: міста Київ і Львів, Полтава та Харків, Кропивницький і Черкаси, Запоріжжя та Івано-Франківськ, Чернівці та Вінниця, Васильків, Вишгород і Бровари, Ужгород і Луцьк, села Малютянка та Плюти Київської області, Межиріч Черкаської, Опішня Полтавської та Рожнів Івано-Франківської областей. В експозиції презентовано понад 100 скульптурних форм, близько 20 багатофігурних композицій та  пластів.

Спорідненість традиційного та інноваційного напрямків в одному виставковому просторі є особливістю проекту сучасної зооморфної пластики в залах Національного музею українського народного декоративного мистецтва.

Під час відкриття виставкової експозиції організаторами було представлено каталог учасників виставки. Видання підготовлено організаційними зусиллями кураторів та творчої видавничої роботи Ореста Голубця та за фінансової підтримки дирекції музею, компанії Sergey Makhno Architects та кожного з художників.

 

Куратори проекту

Бекетова Ірина, зав. відділу Національного музею українського народного декоративного мистецтва

Дворак-Галік Олеся, “ЦеГлинаАрт”

 

Надіслати коментарБудь ласка, будьте ввічливі.

Ваш коментар